המדריך המלא להקמת אתר אינטרנט עיסקי

בעלי עסקים מבינים היטב את החשיבות של אתר נוח וקל למשתמש. בעולם הדיגיטלי של ימינו האתר העסקי יכול להיות ההבדל בין עסק מוצלח שמצליח למצות את הפוטנציאל הגלום בו לבין עסק שפשוט לא מצליח להתרומם ואף עשוי להיסגר עקב כך. ספק אינטרנט וחברת האינטרנט שתספק עבורכם את התשתית בהחלט עשויה להיות גורם מרכזי בהצלחה של האתר שלכם. אתר אינטרנט עסקי הוא הדרך שלכם לחשוף את המוצר או השירות שלכם להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים, לרכז את כל ההסברים והמידע על העסק וכמובן לשתף את הלקוחות שלכם במוצרים חדשים או מבצעים שעתידים לבוא בקרוב. ספק אינטרנט של סלקום יאפשר לכם לגלוש במהירות ובנוחות כדי שהאתר העסקי שלכם יתרומם כלפי מעלה בכל יום מחדש.

 

עיצוב האתר בצורה נוחה וקלה

לויזואליות היום יש משקל כבד בכל הקשור לכניסות לאתר ובדרך בה הגולשים מפיקים הנאה ממנו. אם מדובר באתר עמוס במידע, אתר מסובך ומורכב מבחינת הממשק שלו ואתר שמוצע בסדר וצבעים לא מתאימים הרי שלא משנה אם האתר אכן עשוי לעזור לגולש כי הגולש הממוצע פשוט יברח ממנו כל עוד נפשו בו. האתר העסקי שלכם חייב להיות נגיש, זמין, נוח, פשוט וכמובן מזמין שכאשר ייכנסו אליו גולשים בפעם הראשונה הם ירגישו שהם מתמצים ומוצאים את מבוקשם ולא מאבדים את הידיים והרגליים, רק בדרך הזו הם ייכנסו גם בפעם השנייה והשלישית.

 

חלוקה נכונה לפי נושאים

טעות גדולה של בעלי עסקים היא להכניס לאתר העסקי המון מידע שיכול לגרום לבלבול אצל גולשים. חלוקת הנושאים לפי לשוניות ואתר מסודר ומאורגן ימנעו מהגולשים לברוח מהאתר ויזמינו אותם להיכנס שוב גם בפעם הבאה. בעזרת ספק אינטרנט של סלקום תוכלו לבנות לעצמכם אתר עסקי מסודר שמחולק לפי לשוניות מתאימות על פי הנושאים ולגרום לגולשים תחושה נעימה שהם יודעים בדיוק איפה למצוא את מה שהם מחפשים.

 

קישורים, קישורים, קישורים 

ספק אינטרנט

אתר עסקי מצליח הוא אתר עסקי שמאפשר לגולשים שלו להגיע לאן שהם רוצים בלחיצת כפתור אחת, כלומר בעזרת קישורים רבים בכל דף. את קישורים ניתן להכניס לאתר בקלות רבה, מדובר בפעולה פשוטה מאוד ובעזרתה ניתן להגיע לעמוד הראשי, למבצעים או להסבר על המוצרים באתר בכל רגע בלחיצת כפתור אחת מכל דף מבלי לחזור לעמודים בקודמים במספר לחיצות.

 

מהירות הגלישה באתר

אתר עסקי מצוין הוא אתר עסקי שעובד מהר ומספק את הציפיות של הגולש מבחינת המהירות. העולם הדיגיטלי של היום שואף להיות מהיר יותר ונוח יותר, בעזרת ספק אינטרנט של סלקום תוכלו להבטיח לעצמכם ולגולשים שלכם מהירות גלישה מקסימאלית. נסו לדמיין לקוח פוטנציאלי שרוצה לבחון את האתר שלכם אבל נתקע בגלל מהירות גלישה לא מספקת, ספק אינטרנט מהיר שמאפשר לגולש לעבור במהירות מדף לדף יגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח עם האתר ולהרים את העסק שלכם כלפי מעלה.