אימון אישי לירידה במשקל

פריצת דרך בליווי ותמיכה – 3 היסודות המלהיבים של הפחתת משקל

מאמן מנטלי אישי: כל לקוח מקבל מאמן מנטלי אישי שהוא שוטר תזונה אישי בשביל הפחתת משקל, נחמד אך קשוח. המאמן יוביל אתכם לדרך הנכונה של הפחתת משקל שלכם (לכל לקוח יש דרך נכונה משלו, אתם תקבעו מה מתאים לכם ביחד עם המאמן), המאמן ייתן לכם ביטחון מלא לאורך כל תהליך הירידה במשקל, יספק לכם הרגשה טובה ומצב רוח נפלא. הזמינות והאיכפתיות שתקבלו היא בעלת ערך בלתי מוגבל שמספקת הצלחה ב100% וסיפוק אדיר בעיקר בימים הקשים יותר… המאמן שלכם יצמד אליכם לעבודה יומיומית בתהליך הפחתת משקל, לא תוכלו לברוח מהאחריות ומהביצוע (הרי כולנו יודעים מה לעשות, הבעייה שלנו היא רק ביישום.. פה אנחנו נכנסים לתמונה). המאמן ייתן לכם המון מידע אבל יוודא ביצוע כל יום וכל שעה, ולכן חשוב לנו כל כך להקשיב לכל פנייה שלכם אך לקבל אך ורק לקוח נחמד, לקוח שיכול לפתח קשר אישי ופתוח עם המאמן ולקוח שמחויב להצלחה של הפחתת משקל בדיוק כמונו – על מנת שנצליח לרדת, לרדת בגדול ולשמור בענק!

אימון אישי ירידה במשקלבניית דרך חיים: כל לקוח יוכן מראש לתוכנית השמירה אחרי הפחתת משקל (אתם לא הולכים "לנסות" להצליח כאן, אתם הולכים להצליח) ולכן התפריטים יהיו גמישים מאוד בהתאם ללוח הזמנים ואופיו של הלקוח, אתם תקבעו, רק אתם יודעים מה אתם יכולים לעשות ומה לא, כל הלקוחות יקבלו עקרונות פשוטים וקלים, ללא ספירת קלוריות כל היום, או מחשבה על אוכל כל היום, או תפריט שדורש הכנות מיוחדות ועיקשות כל היום, או תפריט שלא בא לכם עליו.. (לא תרגישו בכלל שאתם בתהליך של הפחתת משקל – וזה כל הסוד ), התפריטים יגוונו כל הזמן כדי שתלמדו לחיות בריא ומאוזן גם בסוף התוכנית. המאמנים יספקו לכם דרך קלה, פשוטה שמותאמת לצרכים שלכם ולמסלול החיים האישי שלכם, ויובילו אתכם לדרך חיים בריאה ומאוזנת של שמירה על המשקל לכל החיים.

שינוי מנטלי: כדי שתרדו במשקל ותשמרו עליו אחרי תהליך של הפחתת משקל – אתם חייבים להאמין.
לא סתם אומרים שדיאטה נכונה ותהליך הפחתת משקל מתחילה תמיד בראש ולא בבטן. יותר מ90% מההצלחה בכל תוכנית הפחתת משקל מתחילה בהחלטה נחושה ובאמונה חזקה, הבעייה של רוביינו שאחרי מיליון דיאטות אנחנו כבר לא מאמינים, לא בשיטה, לא בעצמינו ובעצם לא בהצלחה.. פה, אתם צריכים רק להתחיל, אנחנו נעשה את כל השאר ("השביל חכם מההולך בו" פתגם סיני עתיק). בתוכנית שלנו של הפחתת משקל, אתם תעברו חניכה מנטלית, גם באמצעות ספרים,תקבלו חוברת עבודה שבועית ותקבלו מאמן אישי עם חזון ואמונה בכם ובהצלחה המשותפת שלכם (תצטרכו רק לשכנע את המאמן שלכם שיקבל אתכם ואת השאר הוא יעשה ביחד איתכם). בנוסף, חלק מהלקוחות המצטיינים שלנו עוברים הכשרה למאמנים בעצמם כי כשאתה מלמד מישהו אחר, הפחתת משקל – אתה לומד הכי טוב בעצמך, והאחריות שתיקחו על אחרים תשמור עליכם רזים לכל החיים ועם סיפוק מדהים גם מהניצחון שלכם וגם מהעזרה לאחרים.