גיוס עובדים בחינם ברשת - מעסיקים מוצאים עובדים

כיצד אפשר לגייס עובדים בפרסום חינמי? ומה הדרכים למצוא את העובדים המתאימים והנכונים ביותר לכם? חיפוש עובדים מתאימים יכולים להיות לעיתים משימה קשה ואפילו יקרה, ולכן חשוב למצוא את הדרך המתאימה ביותר לחיפוש וגיוס עובדים בחינם ברשת. אז מה עושים? כמה טיפים בהמשך:

חיפוש ברשתות החברתיות

חיפוש ברשתות החברתיות מאפשר חיפוש עובדים טובים ופרסום בחינם. כיום ניתן לפרסם מודעה ברשת החברתיות ומכאן כבר למצוא את העובדים הטובים ביותר. רשתות חברתיות כמו למשל לינקאדין שבה נמצאים מגוון בעלי מקצוע שמספרים על הניסיון שלהם, הוא חיפוש יעיל ומדויק.  פרסום פוסט בדף הפייסבוק שלכם או בדף העסקי, כמו גם בקבוצות ממוקדות בפייסבוק: יכול להוליד תוצאות טובות, וציוץ בטוויטר אודות החיפוש שלכם, יביא לכך שיותר ויותר אנשים יודעים על הצורך שלכם בעובדים חדשים.

חיפוש דרך רשת פנימית בארגון – כיום לארגונים ישנם רשתות פנימיות שמאפשרות קשר עם העובדים. פרסום אודות חיפוש עובדים ברשת הפנימית שלכם, תוליד תוצאות טובות ומתאימות בעיקר אם תבטיחו לצ'פר את העובדים שלכם בבונוס או בפרס על מציאת עובד שיישאר בארגון יותר מ 3 חודשים.

פרסום מודעת חיפוש באתר האינטרנט של הארגון, העסק או החברה – גם פרסום מודעה באתר האינטרנט של החברה או הארגון, שמודיע על חיפוש עובדים יאפשר לכם מציאת עובדים ובחינם. לאתר שלכם נכנסים אנשים מכל הסוגים שיכולים להמליץ על המשרות שפרסמו לחברים.

פורטלי דרושים – בפורטל דרושים, מתקדם חכם וטוב תוכלו לפרסם בחינם, בדרך כלל מודעת חיפוש עובדים. היתרונות של פרסום מודעה בפורטלים מסוג זה מאפשרים מיקוד בחיפוש, סינון, ויצירת קשר מידי עם המועמדים שלכם תוך תיאום ציפיות.

לסיכום, אם אתם מחפשים עובדים באופן בהול, פרסמו את המודעה שלכם בכל המקומות ברשת, כולל גם במודעות בעיתון, ופרסמו את החיפוש שלכם בין העובדים על מנת שאלה יעבירו את המידע אחד לשני מפה לאוזן. בכך תוכלו למצוא עובדים טובים ומוכשרים!

 

עבודה