חברת MSN נדל"ן - סיפור סינדרלה

איך הפכה MSN נדל"ן מחברת נדל"ן קטנה ואלמונית יחסית לשם החם בענף השקעות הנדל"ן וקבוצות הרכישה בישראל? חוות דעת על אחת החברות המסקרנות בברנז'ת הנדל"ן הישראלית

עד לפני מספר שנים לא רבות, אם הייתם שואלים משקיע ישראלי ממוצע האם הוא מכיר את חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן. בתחילת דרכה עסקה MSN נדל"ן בעיקר בשיווק פרויקטי קרקעות ומגרשים חקלאיים, אך בשנתיים האחרונות עשתה החברה מהפך של ממש ועברה להתמקד בפרויקטי נדל"ן מסחרי, דירות למגורים ולהשקעה ע"י הקמה, ארגון וניהול של קבוצות רכישה ישראליות.

בראש חברת ההשקעות ניצבים שני יזמי נדל"ן מנוסים. הכוונה כמובן לגיל מולכו, בעלים ומנכ"ל משותף, ולרן צדיקריו, המנכ"ל המשותף השני. שניהם בעלי רקע עשיר בתחום ועוסקים בו כבר כמעט שני עשורים. נסיונם הרב של השניים בענף מאפשר להם לקבלת החלטות טובות (כמו זה עליה סיפרנו לכם קודם לכן) ולהצעיד את חברת MSN נדלן קדימה אל עבר מחוזות חדשים שעד היום היו נחלתם של חברות הייזום הגדולות בלבד. אפשר לומר שכיום MSN עברה לשחק בליגה של הגדולים.

השינוי שעברה החברה הביא עמו גם חוות דעת סימפתיות וביקורות חיוביות רבות מצד המשקיעים, שאוהבים הן את ערוצי ההשקעה החדשים בהם מתעסקת החברה והן את העלייה המשמעותית באיכות השירות שמספקת MSN נדלן. ניתן לומר כי מולכו וצדיקריו קיבלו החלטה מצוינת.

 

פרויקטים אחרונים של חברת MSN נדל"ן:

לחברת MSN נדלן יש כרגע פרויקט חדש שנכנס לשלב השיווק: 456 פ"ת. MSN מארגנת קבוצת משקיעים שירכשו משרדים בגודל לבחירתם, במתחם חדש במערב פתח תקווה. הפרויקט מציע השקעה בעלות מ"ר של משרד נמוכה יחסית – פחות מ-7000 שקל למטר מרובע של משרד באחת הערים המרכזיות בישראל. המשרדים במתחם 456 צפויים להיות מושכרים לחברות הייטק ובעלי עסקים ועד עתה קיבלה חברת MSN נדלן חוות דעת מצוינות על הפרויקט החדש. לקבלת פרטים נוספים על פרויקט 456 אפשר לצפות בקטע הוידאו הבא.

 

חוות דעת על פרויקטי MSN נדל"ן שהסתיימו בשנה האחרונה:

חברת msn נדלן המלצות

לחברה היו 3 פרויקטים מרכזיים שהשיווק שלהם הסתיים בשנה האחרונה: 

מעונות הסטודנטים בעיר עפולה שקטפו שבחים רבים, הודות לסיועם בפתרון מצוקת הדיור לסטודנטים ובהיצע הדירות הקטנות החסר בעפולה. ביקורות טובות התקבלו הן מהסטודנטים הלומדים בסביבתה של העיר עפולה והן מצד העירייה המקומית.

מגדלי QUATRO בעיר רמלה – אולי הפרויקט המרכזי של החברה בשנה-שנתיים האחרונות, אשר שיווקו הסתיים בהצלחה לא מכבר. בפרויקט שיווקה MSN נדלן 4 מגדלי דירות יוקרתיים בלב העיר רמלה.

בניין SOHO בקריית ביאליק – בניין דירות בוטיק בעיר.

* כל הפרויקטים הנ"ל הסתיימו וזכו לקבל חוות דעת מפרגנות.

למבט על המלצות נוספות של משקיעי חברת MSN נדלן: http://www.xn--6dbgaolebo.co.il/reviews ובסרטון הבא: