אימון (קואצ'ינג) אישי ועסקי

מה זה קואצ'ינג/אימון?

החניכה להצלחה אישית ועסקית מאפשרת להניע אנשים לעשות שינוים בלתי רגילים ולהגיע לתוצאות מהירות בכל תחומי החיים באמצעות שינוי חיובי בחשיבה ובתמיכה רוחנית מקדמת.

הקואצ'ינג הוא מושג מושאל מעולם הספורט וכך גם האימון. נהוג לקרוא לתוכנית אימון או קואצ'ינג כיון שבתוכנית משתתפים שניים-מאמן ומאומן, או בשפתנו חונך וחניך. מאמן אשר באמצעות השיטתיות שלו וחשיבתו התוצאתית מקדם את המאומן להשגת תוצאות ממוקדות כפי שהוחלט במסגרת האימון. המאמן מסייע לצלוח את הקשיים, להתמקד בעיקר וללמוד איך לעקוף מכשולים וחסמים אישייים בדרך להצלחה.

אימון ויעוץ לעסקים

למה לעבור תהליך אימון ב-EiA?

ב-EiA אנו משתמשים בתוכנית שפותחה בהשראה מתהליכי חניכה בעולם בשילוב הניסיון שצברה הקבוצה בעולם השיווק, היזמות, הניהול העסקי והמנהיגות. החדשנות בגישתה היא זו שיצרה החיבור בין עסקים ורוחניות, יזמות ויצירתיות, הנעה ותמיכה בדרך החניכה אשר בזכות ההתפתחות האישית המואצת בחניך מתקיימים שינויים קוונטים בחשיבתו המביאים לתוצאות בלתי רגילות בעולם המעשה.

מהו תהליך קואצי'נג/אימון אישי?

התהליך שעובר המתאמן הוא ממוקד תוצאות, מדוייק ומהיר. בתקופה קצרה ומדוייקת (תוך כ-12 מפגשים) החניך משיג תוצאות מיטביות, משנה את הרגליו, את נקודת מבטו -הפרדיגמה על העולם, משכלל את ההתנהלות בחיי היומיום ועובר בשלבים התפתחות אישית, עסקית ורוחנית מואצת אשר ביחד מביאים אותו לממש תוכנית פעולה מיטבית ולשיפור איכות החיים בכל נושא שבוחר להתמקד בתוכנית החניכה.

מה דורשת ממני תוכנית האימון?

מחוייבות לתהליך, אחריות, פרואקטיביות, רצון להצליח, מוכנות לפגוש בקשיים שמציבה הדרך, אמונה , בטחון בחונכת, תשוקה לתוצאות ורצון לצמיחה וגדלות אישית. ואם כל זה נשמע הרבה אז במילה אחת … רצון !

 

באלו נושאים ניתן להתמקד בתוכנית האימון?

כל נושא שבו רוצים לעשות שינוי, פריצת דרך, מיקסום פוטנציאל אישי, שינוי קרירה, מתאים לתוכנית האימון. ב-EiA ניתן למצוא: אימון קריירה (אימון לבחירת מקצוע), אימון אישי, אימון עסקי למנהלים וליזמים ועוד.

תוכנית האימון והחניכה מסייעת במצבי תקיעות וחסימות אשר לא מאפשרים לנו לממש את עצמנו בעולם האישי והעסקי אך גם חשוב לזכור אל האימון אפשר להגיע מנקודת זינוק טובה ללא קושי כדי לשכלל היש הקיים ולהגיע לתוצאות מיטיביות.

חשוב שתדעו האימון לא עוסק בעבר. אין מתעסקים בגורמים המעכבים, בתהליך הלמידה משחררים את החסימה המעכבת כי מסתכלים קדימה. בשונה מכל הגישות הטיפוליות העוסקות בגורמים המפריעים, בסמפטומים ובהסטוריה של החסימות. האימון עוסק רק בעתיד ויוצר אותו עימך ממש עכשיו, ממש כאן.

 

איך מתחילים?

משאירים את פרטיכם בעמוד יצירת הקשר שלנו וממתינים לשיחה שלנו :)