כיצד סרטי תדמית יכולים לעזור לך למנף את העסק

אין זה סוד שהמדיה הדיגיטלית בעשורים האחרונים רק מתפתחת והופכת להיות חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. ההתמזגות עם העולם הדיגיטלי משפיעה על רק על חיינו הפרטיים, אלא גם בעולם העסקי שמפתח התעוררות חדשה בקרב הצרכנים ברשת ונותן פתח לקהל לקוחות חדש ולמגוון עשיר של רעיונות עסקיים ושיווקיים. כל עסק שמעוניין להגדיל את קהל הלקוחות שלו ובכלל – להיות נוכח בעולם הדיגיטלי, חייב להיות פעיל ולדאוג להרשים באופן שוטף את הלקוחות הפוטנציאלים הגולשים בכל רגע ברשת.

אל תישארו מאחור, התחילו למנף את העסק

מגוון האפשרויות למינוף העסק ולשיווקו רחב וגדוש ברעיונות. אחד הרעיונות הבולטים ביותר שהולך וצובר תאוצה להגדלת החשיפה ברשת הוא סרטי התדמית. אמצעי זה מושך את העין ואת תשומת הלב של הגולשים, וכן נותן לעסק הזדמנות להראות באופן ויזואלי את יכולות העסק. קיימים סוגים שונים של סרטי תדמית, כמו סרטי הסברה של מוצרים לפני הוצאתם לשוק, שיווקו של מוצר קיים או סרטי תדמית שנועדו על מנת לגייס תרומות, וכיוצא באלה. סרטים אלו הוכיחו את האפקטיביות הרבה שלהם, ובעזרתם המסר מועבר בצורה יעילה יותר מבכל אמצעי פרסום אחר.

אז איזה סרט תדמית מתאים לעסק שלי?

לפני שניגשים למלאכת ההפקה של סרט התדמית, חשוב לבדוק אילו תכנים בדיוק אנחנו רוצים להעביר לגולשים וללקוחות הפוטנציאליים שיצפו בסרט תדמית זה. לכן חשוב להעמיק בנושא ולהבין איך להעביר את המסר הרצוי בצורה הנכונה ביותר, בתור בעל עסק. מובן שבחירת התסריטאי והצוות הראוי מבטיחה את טיב סרט התדמית.

טיפים לפני בחירת סרט תדמית

– ראשית, חשוב לבדוק מיהו קהל היעד שאליו אנו מייעדים את סרט התדמית ולחשוב איך כדאי להעביר את התוכן בצורה החכמה ביותר. לדוגמה, יצרנית של משחת שיניים חדשה לילדים רוצה להפיק משחה שמכילה כמות פלואוריד המתאימה לילדים עד גיל 14. יצרנית זו בחרה להעביר את המוצר לקהל הילדים דרך סרטון אנימציה שיחבר את הילדים דרך העולם המצויר למוצר אותו היא מעוניינת לשווק. כל זאת מתוך מחשבה שלרוב ילדים נרתעים מהשימוש במשחות שיניים או נמנעים מצחצוח בכלל. התוצאות עקב סרט תדמית זה אכן צלחו והמסר עבר בדיוק כמצופה.

– בחרו בחוכמה את סגנון הסרט. בהמשך להמלצה הקודמת, קיימים עוד עשרות סוגים של סרטי תדמית. לדוגמא, ישנה אפשרות של סרטון דוקומנטרי שמראה יום בחיי העסק, או סרט אישי על העסק שנותן לקהל הרחב אפשרות להכיר את העובדים ומשרה על המתבונן תחושת אמינות.

– שימו לב לדגשים אותם תרצו להראות בסרט התדמית. השתדלו להישאר באותו עניין ולא לחרוג מגבולותיו, שלא תיווצר תחושת בלבול, שמא יגיע הצופה למסר אחר ממה שרצה בעל תוכן סרט התדמית להעביר.

צאו לדרך

המקפצה שלכם למיתוג העסק בדרך הנכונה ביותר מתחילה עכשיו.